מכתב תודה מהחזית ממסייעת גדוד 6828 חטיבת ביסל"ח

לכבוד הפדרציה הספרדית – לטינו אמריקה והפדרציה הספרדית העולמית
ב- 7.10 באוקטובר ישראל חוותה את אחד הרגעים בעברה, באותו היום חיילנו, חיילי המסייעת בגדוד הגדס"ר של חטיבת ביסלח התייצבו ללא היסוס ובהיענות מלאה בבסיס הצהלי, תוך שהם משאירים מאחוריהם בבתים את הילדים, הנשים ,ההורים ושאר בני המשפחה הכל למען עם ישראל. ארגנו מהראת הציוד, התאמנו ונכנסוללחימה ברצועת עזה.
לכל החיילים היה רצון גדול להילחם באויבנו ולהחזיר להם מנה אחת אפיים על מאורעות שמחת תורה האחרונה. מלחמה טומנת בחובה המון קשיים, שמתגמדים לנוכח המטרה החשובה של המלחמה. ב"ה הפלוגה קיבלה את הציוד הדרוש ללחימה מצה"ל.
יחד עם זאת ולאור השהות הארוכה היו חסרים לנו כמה דברים הדרושים לנו לצורך שיפור תנאי השדה בהם היינו, והזדמנה לנו הזכות לשמוע על הרצון הטוב שלכם לסייע לחיילי צה"ל.
ברוך השם בזכות נדיבותכם ורצונכם הטוב, רכשתם עבורנו גנרטור וסירי בישול לשטח לשידרוג יכולת הבישול בשטח והרי אין זה חדש שהצבא צועד על קיבתו…
בנוסף רכשתם עבורנו אקדח מסמרים אשר נדרש לצורך תליית בדים ושטחים בבתי האויב להצללת החלונות ולהסתרת כוחותינו. ברצוננו להודות לכם מקרב לב על תרומתכם הנדיבה, חשוב לנו שתדעו שהציוד שתרמתם לנו כבר נכנס לשימוש בשטחי הכינוס וכן בתוך רצועת עזה וסייע לנו מאד במשימותינו להכות באויב.
תודה רבה רבה!! !
מסייעת גדוד 6828 בחטיבת ביסל"ח

חיילים מצטלמים עם שני דגלי ישראל שברקע הכותל
קבוצה של חיילים בשטח עם נשקים ואפודים וקסדות
קבוצה של חיילים בצילום משותף